Зали

Розділіть з нами особливі події життя.
Яскравий день народження, гучна вечірка, казкове весілля чи стримана ділова зустріч? Кожний візит в Аляска — це вже подія, особлива та особиста.
Загальна площа закладу — 1200 кв.м.: два поверхи, VIP-зала, караоке зала та відкрита тераса, окрема кімната для куріння та гримерна.

1 поверх

Перший поверх ресторану вміщує до 120 гостей у банкетному форматі та до 250 фуршетом.Дизайнерський інтер'єр, високі стелі, панорамні вікна, натуральне освітлення, стаціонарна сцена та наявність 5 сегментованих світлодіодних екранів, роблять ресторан чудовим місцем для проведення подій будь-якого формату і масштабу.
  • Хол - 49,7 кв.м.
  • Зала - 266 кв.м
  • Сцена - 26,8 кв.м.
  • Літня тераса - 53 кв.м.

Літня тераса

Найромантичніше місце закладу, площею 53 кв. м. Це затишний куточок з м'якими меблями, невеликими столиками в оточенні живих квітів. Ідеальне місце для ділових зустрічей чи сімейних обідів з родиною та друзями. Сховатись від літньої спеки та буденності тут можна щодня. А ввечері місце сповнене особливої романтики: настрою додають романтичні лампи, якими усіяні розлогі дерева вздовж тераси.

2 поверх

На другому поверсі можна розмістити 60 гостей. Він розділений на дві зони. Тут розташовані затишні столики, та відкривається панорама на сцену й основний зал.
  • Караоке зала - 117,5 кв.м.
  • Сцена - 6,3 кв.м.
  • VIP-зала - 41,8 кв.м.

VIP-зала

На другому поверсі розташована найсвітліша зала зі скляним дахом, яку можна замовити для компанії до 12 чоловік.В основі стилю — арт-модерн, який елегантно втілений у синьо-зелених відтінках. Затишні крісла і м’яке освітлення роблять його ідеальним місцем для переговорів у спокійній обстановці.

Караоке зала

Караоке зала обладнана високотехнологічною та звуковою відеоапаратурою, екраном 2,5*1,5 м з високою роздільною здатністю та 6 плазмових телевізорів.Місткість зали — до 50 гостей. Це вдалий вибір для закритих презентацій, днів народження, банкетів та вечірок будь-якого формату.
  • Караоке зала - 117,5 кв.м
  • Сцена - 6,3 кв.м
Ми завжди готові зробити ваше свято особливим, а тому залишаємо вибір за вами: день народження, презентація, тематичний банкет чи вечірка. Обирайте формат, забронюйте залу та насолоджуйтесь кожною хвилиною в Alaska Karaoke.